فعالیت‌ها  >  پخش زنده
پخش زنده: باشگاه فیزیک تهران - جلسه ۱۷۹درباره این پخش زنده:
سخنران این جلسه باشگاه فیزیک آقای دکتر محمدرضا اجتهادی رئیس انجمن فیزیک ایران و عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف خواهند بود. سخنرانی این جلسه با این عنوان خواهد بود: «یک کیلو گرم چقدر است؟ کتابهای درسی از سال آینده باید تغییر کنند.» این جلسه در ساعت ۱۷ روز دوشنبه ۶ مردادماه ۱۳۹۹ به صورت مجازی برگزار خواهد شد. پیش از این سخنرانی آقای علی فرنودی اخبار فیزیک را به آگاهی شرکت‌کنندگان در نشست خواهند رساند.
«باشگاه فیزیک» عنوان جلساتی است که از تیرماه ۱۳۷۹ هر ماهه توسط انجمن فیزیک ایران با هدف مبادله اطلاعات میان علاقمندان فیزیک برگزار می‌گردد. در این باشگاه استادان، دانشجویان، دبیران، دانش‌آموزان و عموم علاقمندان به فیزیک در هر سن و مقام با یکدیگر دیدار و گفتگو می‌کنند، به مبادله اطلاعات در زمینه‌های دلخواه خود می‌پردازند، سؤال‌های خود را مطرح می‌کنند و از آخرین پیشرفت‌ها و تازه‌ها در زمینه‌ی علم فیزیک مطلع می‌شوند.
جلسات باشگاه فیزیک انجمن فیزیک ایران هم‌اکنون به صورت منظم در بیش از ۱۱ شهر کشور برگزار می‌شود. با توجه به مسائل پیش آمده اخیر در خصوص ویروس کرونا و لزوم حفظ فاصله گذاری فیزیکی شهروندان این نشست باشگاه فیزیک تهران به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
عضویت در باشگاه فیزیک و حضور در جلسات آن برای عموم علاقه‌مندان آزاد است. برای اطلاعات بیشتر درخصوص باشگاه فیزیک شهر‌های مختلف به نشانی www.psi.ir/?bashgah مراجعه فرمایید.

شرکت در این جلسه:
امکان شرکت در این جلسه به دو صورت وجود دارد:
◊ نخست امکان حضور در جلسه مجازی از طریق سامانه وبینار دانشگاه تهران است. به این روش امکان شرکت در بخش پرسش و پاسخ و طرح سوالات خود را نیز خواهید داشت.
  1. ابتدا این ویدئوی آموزشی را مشاهده کنید.
  2. به سامانه وبینارهای دانشگاه تهران به نشانی https://webinar.ut.ac.ir وارد شده و با استفاده از ایمیل خود ثبت‌نام کنید.
  3. سپس ۵ دقیقه پیش از زمان برگزاری نشست به نشانی https://webinar.ut.ac.ir/b/mas-r2j-92n مراجعه و وارد اتاق «باشگاه فیزیک» بشوید و سیستم خود را چک کنید.
◊ روش دوم امکان مشاهده پخش زنده نشست مذکور است که در دو نشانی زیر به صورت همزمان با برگزاری پخش خواهد شد:حامیان انجمن فیزیک ایران   (به حامیان انجمن بپیوندید)
  • پژوهشگاه دانش‌های بنیادی
  • پژوهشکده علوم و فناوری نانو
  • مرکز فناوری‌های کوانتومی ایران
  • دانشگاه صنعتی شریف

کلیه حقوق مربوط به محتویات این سایت محفوظ و متعلق به انجمن فیریک ایران می‌باشد.
Server: Iran (45.82.138.40)

www.irandg.com