شرح خبر

كنفرانس سالانه فیزیک ایران، که از 17 تا 20 شهریور 1393 در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود، ساعت 9 صبح امروز با تلاوت قرآن مجید، سرود جمهوری اسلامی ایران و پخش کلیپی از معرفی دانشگاه سیستان و بلوچستان آغاز شد.
سپس آقای دکتر علیرضا رضوانی رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان به حاضران خیرمقدم گفتند. پس از آن آقای دکتر فرهنگ لران که برای بار دوم دبیری کمیته علمی را پذیرفتند، با قدردانی از همکاری داوران محترم مقالات، اعضای کمیته علمی و هیئت مدیره انجمن، گزارشی از مراحل کار داوری ارائه کردند. پس از آن آقای دکتر علیرضا آقایی دبیر اجرایی با خیرمقدم به شرکت‌کنندگان کنفرانس، گزارشی از روند کار اجرایی دادند و از تلاش شبانه روزی همکاران اجرایی تشکر کردند. در پایان آقای دکتر اکبرزاده رئیس انجمن به معرفی انجمن پرداخته و از اهداف انجمن سخن گفتند.
کارگاه‌ طرح کسب و کار، مجمع عمومی عادی انجمن فیزیک ایران و کارگاه‌های طيف‌سنجي پوزيترون، طيف‌نگاري رامن، روش‌هاي فيزيكي تهيه لايه‌هاي نازك و تعيين مشخصه آنها، كاربردي مغناطيس‌سنجي نوع ارتعاشي، درآمدي بر كيهان‌شناسي مشاهده‌اي و كارگاه انرژي‌هاي تجديدپذير، از دیگر برنامه‌هایی است که در کنار این کنفرانس برگزار می‌شود.نویسنده خبر: سمانه کیایی
کد خبر :‌ 1536
«استفاده از اخبار انجمن فیزیک ایران و انتشار آنها، به شرط
ارجاع دقیق و مناسب به خبرنامه‌ی انجمن بلا مانع است.»‌حامیان انجمن فیزیک ایران   (به حامیان انجمن بپیوندید)

کلیه حقوق مربوط به محتویات این سایت محفوظ و متعلق به انجمن فیریک ایران می‌باشد.
Webmaster : Ali Meschian : www.irandg.com
Server: Iran (45.82.138.40)

www.irandg.com