جایزه علیمحمدی

هفتمین جایزه علیمحمدی
ویژه رساله‌های برتر دکتری فیزیک در ایرانپژوهشگاه دانش های بنیادی با همکاری انجمن فیزیک ایران از سال ۱۳۹۰ به رساله‌های برتر دکتری فیزیک که در داخل کشور تهیه شده باشند جایزه‌ای به نام « جایزه علیمحمدی » اعطا می‌کند.
این جایزه به پاس خدمات علمی و دانشگاهی شهید دکتر مسعود علیمحمدی استاد فقید دانشگاه تهران و اولین دانش آموخته دکتری فیزیک داخل کشور از جمله نقش مؤثرش در زیرساخت علمی پژوهشگاه دانش‌های بنیادی و تلاش‌های وی برای برپایی تحصیلات تکمیلی در ایران، به نام او نامگذاری شده است.

شرایط شرکت و نحوه انتخاب :

  • این جایزه در سال ۱۳۹۶ به رساله‌های دکتری که در طی سال‌های ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۶ مرحله دفاع را گذرانده باشند، اعطا خواهد شد.
  • برای ورود به مرحله داوری، لازم است کارهای پژوهشی انجام شده در دوره دکتری و رساله حاصل از آن، به تشخیصِ استاد راهنمای رساله دکتری و حداقل دو عضو هیئت علمیِ دیگر که در مرتبه استادیار به بالاتر هستند، به عنوان «رساله ممتاز» شناخته شده باشد.
  • نامزدی هر شرکت کننده باید کتباً توسط استاد راهنما با ذکر اطلاعات مربوط به متقاضی، دلایل، مستندات، مقالات مستخرج از پایان نامه و همچنین نام و نشانی حداقل دو عضو هیئت علمیِ دیگر که می‌توانند مؤید نامزدی رساله مربوطه باشند اعلام شود.
  • مدارک و مستندات متقاضیان لازم است تا تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ در پایگاه اینترنتی به نشانی زیر بارگزاری شود:  http://ipm.ir/alimohammadi96/physics

برای دریافت فایل PDF اطلاعیه این جایزه اینجا را کلیک کنید.


حامیان انجمن فیزیک ایران   (به حامیان انجمن بپیوندید)

کلیه حقوق مربوط به محتویات این سایت محفوظ و متعلق به انجمن فیریک ایران می‌باشد.
Webmaster : Ali Meschian : www.irandg.com

www.irandg.com