راهنمای نحوه چاپ صحیح پوستر باشگاه فیزیک

ممکن است بسته به تنظیمات نرم افزار مرورگر خود در هنگام چاپ پوستر باشگاه فیزیک با مشکل عدم چاپ صحیح تصویر پوستر مواجه شوید. در این صورت لازم است تنظیمات زیر را بر روی مرورگر خود انجام دهید.

تنظیمات مربوط به مرورگر Internet Explorer
۱. در نرم افزار مرورگر Internet Explorer در صفحه پوستر دکمه های Alt و T را از روی صفحه کلید خود همزمان فشار دهید و از فهرست باز شده در قسمت Tools گزینه‌ی Internet Options را انتخاب نمایید.
۲. با انتخاب فوق پنجره کوچک Internet Options باز خواهد شد. در این پنجره ابتدا بر روی تبِ Advanced کلیک کرده و از فهرست طولانی Settings به قسمت Printing آمده و گزینه‌ی Print background colors and images را تیک بزنید و پنجره را OK کنید.همچنین در هنگام چاپ می‌توانید نوشته‌های سرصفحه و ته‌برگ (که معمولاً شامل عنوان فایل، شماره صفحه و تاریخ چاپ می‌شوند را حذف نمایید.)
تنظیمات مربوط به مرورگر FireFox
۱. در نرم افزار مرورگر FireFox در صفحه پوستر دکمه‌های Alt و F را از روی صفحه کلید خود همزمان فشار دهید و از فهرست باز شده گزینه‌ی Page Setup را انتخاب کنید.۲. با انتخاب فوق پنجره کوچک Page Setup باز می‌شود. در این پنجره از قسمت Options گزینه‌ی Print Background (colors & images) را تیک بزنید و پنجره را OK کنید.همچنین در هنگام چاپ می‌توانید نوشته‌های سرصفحه و ته‌برگ (که معمولاً شامل عنوان فایل، شماره صفحه و تاریخ چاپ می‌شوند را حذف نمایید.)صفحه اصلی فارسی | صفحه اصلی انگليسی
اساسنامه انجمن | تاریخچه انجمن فعاليت ها | عضویت | اخبار
تماس با ما | حمایت مالی

تمام حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به انجمن فیزیک ایران می‌باشد.
Webmaster : Ali Meschian : www.irandg.com
www.irandg.com