شرح خبر

نشست یکصد و نود و دو باشگاه فیزیک تهران روز دوشنبه ۱۲ مهرماه ۱۴۰۰ به صورت برخط در نشانی www.psi.ir/room/bashgah برگزار می‌شود. برنامه ساعت ۱۷ با سخنرانی دکتر کیوان آقابابایی‌سامانی از دانشگاه صنعتی‌اصفهان درباره «پژوهش در سامانه‌های پیچیده را از کجا شروع کنیم؟» برگزار خواهد شد.

پیش از آغاز سخنرانی، علی فرنودی اخبار فیزیک را به آگاهی شرکت‌کنندگان در نشست خواهد رساند. استفاده از باشگاه فیزیک برای همه‌ی علاقه‌مندان به علم فیزیک آزاد است.

نشانی صفحه باشگاه فیزیک: www.psi.ir/f/bashgah

امکان شرکت در این جلسه به دو صورت وجود دارد:

- روش نخست امکان حضور در جلسه مجازی است. در پایان این جلسه شرکت‌کنندگان امکان طرح پرسش‌های خود را نیز خواهند داشت. ظرفیت شرکت در این روش بسیار محدود است و سایرین می‌توانند از روش دوم (مشاهده پخش زنده) استفاده کنند. برای شرکت در جلسه مجازی در زمان برگزاری به این نشانی http://www.psi.ir/room/bashgah وارد شده و با کلیک روی گزینه میهمان، وارد اتاق شده و در آغاز ورود، نام خود را به فارسی وارد کنید.


روش دوم امکان مشاهده پخش زنده نشست است که در دو نشانی زیر به صورت هم‌زمان با برگزاری پخش خواهد شد
:


مشاهده‌کنندگان پخش زنده در سایت آپارات نیز (درصورت داشتن حساب کاربری آپارات) امکان شرکت در بخش پرسش و پاسخ و طرح پرسش‌های خود را خواهند داشت. درصورتی که در سایت آپارات حساب کاربری ندارید می‌توانید به سادگی با استفاده از شماره تلفن همراه یا ایمیل خود و تایید آن در آپارت ثبت‌نام و حساب کاربری ایجاد کنید
.


کد خبر :‌ 3490

آمار بازدید: ۱۴۴
همرسانی این خبر را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید:
«استفاده از اخبار انجمن فیزیک ایران و انتشار آنها، به شرط
ارجاع دقیق و مناسب به خبرنامه‌ی انجمن بلا مانع است.»‌


صفحه انجمن فیزیک ایران را دنبال کنید
حامیان انجمن فیزیک ایران   (به حامیان انجمن بپیوندید)
  • پژوهشگاه دانش‌های بنیادی
  • مرکز فناوری‌های کوانتومی ایران
  • دانشگاه صنعتی شریف
  • دانشکده فیزیک دانشگاه تهران

کلیه حقوق مربوط به محتویات این سایت محفوظ و متعلق به انجمن فیریک ایران می‌باشد.
Server: Iran (45.82.138.40)

www.irandg.com