شرح خبر
بیست و سومین گردهمایی دانش‌آموزی فیزیک ایران امسال مورد بی‌مهری قرار گرفت.
دانشگاه فرهنگیان اصفهان در آذرماه 1393 برای برگزاری این گردهمایی اعلام آمادگی کرد و اردیبهشت ماه امسال اعلام کرد که به دلیل مشکلات مالی از برگزاری گردهمایی منصرف شده است.
اعضای شاخه دانشجویی انجمن رایزنی با آموزش و پرورش استان‌های مختلف را آغاز کردند و نامه‌ای را به همراه شرحی از برگزاری گردهمایی‌های پیشین به معاون وزیر آموزش و پرورش نیز فرستادند.
پس از تلاش‌های بسیار، آموزش و پرورش بسطام استان سمنان، پذیرفت که این گردهمایی را 25 تا 28 مردادماه 1394 برگزار کند و رئیس آموزش و پرورش بسطام نیز قرارداد برگزاری این گردهمایی را امضا کرد. کمیته علمی گردهمایی نیز با اعتماد به قول، و قرارداد امضا شده آموزش و پرورش بسطام، برنامه گردهمایی را آماده کرده و در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری کارگاه دانش‌آموزان و دبیران سراسر کشور بود.
کمتر از دو ماه مانده به برگزاری، به دلایلی نامعلوم آموزش و پرورش بسطام اعلام کرد که گردهمایی را برگزار نمیکند. از معاون وزیر آموزش و پرورش هم تا کنون پاسخ نامه‌ای که فرستاده بودیم دریافت نکردیم.
انجمن فیزیک ایران با تمام سنگ‌اندازی‌هایی که در طی سال‌های برگزاری گردهمایی وجود داشته است، بیست و دو سال بی‌وقفه این گردهمایی را سرپا نگه داشته و برگزار کرده است. به لطف پروردگار مهربان و همکاری دانشکده فیزیک دانشگاه تهران، گردهمایی امسال یک روزه در این دانشکده برگزار خواهد شد.
امیدواریم از سال آینده حمایت و همکاری آموزش و پرورش را برای برگزاری گردهمایی دانش‌آموزی فیزیک داشته باشیم.

نویسنده خبر: سمانه کیایی
کد خبر :‌ 1795

آمار بازدید: ۶۵
همرسانی این خبر را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید:
«استفاده از اخبار انجمن فیزیک ایران و انتشار آنها، به شرط
ارجاع دقیق و مناسب به خبرنامه‌ی انجمن بلا مانع است.»‌


صفحه انجمن فیزیک ایران را دنبال کنید
حامیان انجمن فیزیک ایران   (به حامیان انجمن بپیوندید)
  • پژوهشگاه دانش‌های بنیادی
  • مرکز فناوری‌های کوانتومی ایران
  • دانشگاه صنعتی شریف

کلیه حقوق مربوط به محتویات این سایت محفوظ و متعلق به انجمن فیریک ایران می‌باشد.
Server: Iran (45.82.138.40)

www.irandg.com